Parfémy levně FM Group

Účesy Vlasy, střihy, fotogalerie Inspirujte se před výběrem účesu.

Galerie

Parfémy FM Group - parfémy levně

Luxusnipradlo.cz


Rady a zajímavosti

Vizážistka

Kosmetičky, vizážistky a kosmetické poradkyně, v dnešní době je jich mnoho, ale která dělá co a s čím vám může pomoci? Než se začneme podrobněji bavit o dané problematice, tak bychom si mezi nimi měli udělat pořádek. Vizážistky jsou většinou specialistky přes líčení, kosmetičky naopak pečují celkově a vaši pleť a nakonec kosmetické poradkyně, jak už z názvu vyplývá, radí ženám, jak o svou pleť pečovat, mohou vám doporučit přípravky vhodné váš typ pleti a nalíčit vás.

V úvodu jsme zjistili, že všechny povolání jsou si velmi blízká. Nejde přesně určit hranice mezi nimi. Vždy záleží na konkrétní ženě, jaké služby poskytuje a kolik znalostí v oboru má. Vizážistky jsou velmi vyhledávané zejména před různými společenskými akcemi, kdy ženy chtějí vypadat co nejlépe a nechají se proto nalíčit od profesionálky.

Správné líčení

Šminky má doma určitě každá žena. Většinou, když ráno spěcháte, tak zvolíte pouze jednoduchý make-up. V praxi to znamená, že použijete řasenku, konturku, podkladovou bázi a maximálně ještě pudr. Umění líčení není tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Právě vizážistka vám na schůzce poradí, jak se líčit.

Pomůže vám zorientovat se v barevné typologii a doporučí vhodné přípravky z oblasti dekorativní kosmetiky. Existují i kurzy líčení, kde se dozvíte všechny informace a poté se budete líčit jako profesionálka. Vybrat si můžete z různých druhů, některé jsou zaměřené na večerní jiné na denní make-up. Staňte se sama sobě vizážistkou a uvidíte, jak může být líčení skvělé, když víte pro jaký přípravek, kdy sáhnout.

Jestliže proniknete do tajů líčení, tak zjistíte, že je to velká zábava a nakonec se to může stát i vaším koníčkem. Vizážistkou se můžete stát i vy. Co je pro to nutné udělat? Absolvovat potřebné kurzy či semináře a na závěr získat certifikát opravňující vás k vykonávání této činnosti.


ZPĚT


Vaše komentáře:

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Můžeš být první...



Přidejte svůj komentář:

Nick:
E-mail:
Opište pozpátku: 9651
Zpráva: