Parfémy levně FM Group

Účesy Vlasy, střihy, fotogalerie Inspirujte se před výběrem účesu.

Galerie

Parfémy FM Group - parfémy levně

Luxusnipradlo.cz


Virtuální kadeřnictví

Návrhy účesů pomocí počítače.

Virtuální kadeřnictví je nabídkou pro všechny, kteří touží po změně účesu, barvy nebo stylu a nenašli dost odvahy. Už se nemusíte dlouze rozhodovat, jestli jít do rizika nové barvy vlasů, melírů nebo délky či stylu účesu. Za pomocí nejmodernější technologie vám navrhneme účesy v různých kombinacích střihů a barev. Bez rizika si takto budete moci vyzkoušet nové účesy. Uvidíte nové možnosti a zvolíte si tu nejlepší. Budete mít jasno, nebudete muset experimentovat v praxi. Jedinečná příležitost.

Na počítači pomocí speciálního software vám bude navržena kolekce účesů, která bude vycházet z vašich požadavků na střih, délku a barvu, ale také z tvaru vašeho obličeje. Většinou je na výběr z více než 4000 účesů a 50 barev. Pozor, tuto službu mohou využít i muži, protože nejen dámské účesy jsou k dispozici. A cena? Příjemně vás překvapí. Už od 160 Kč za 15 návrhů rúzných účesů. Tahle investice je nesrovnatelná s částkou vynaloženou na nový účes od kadeřnice, který vám v závěru třeba nebude slušet či se v něm nebudete cítit. Nechat si nejdříve udělat nový účes nezávazně je rozhodně prozíravé.

Ukázky výsledků

virtuální kadeřnictví virtuální kadeřnictví virtuální kadeřnictví virtuální kadeřnictví
virtuální kadeřnictví virtuální kadeřnictví

Jak se postupuje?

Nejprve si vyberete, kolik účesů chcete aplikovat. Vyplníte objednávku a dotazník pro co nejpřesnější zadání a specifikaci účesu a barvy vlasů. Dotazník také obsahuje vaši fotografii. Jak by měla fotografie vypadat je popsáno níže. Na základě dotazníku vytvoříme návrhy, které vám nakonec zašleme na email. Po odeslání objednávky obdržíte pokyny k platbě. Do tří dnů po obdržení platby budete mít své účesy doma a můžete i spolu se svými blízkými zvolit ten nejlepší.

Fotografie

Takto by měla vypadat vyhovující fotografie:
(Fotografie zásadním způsobem ovlivní kvalitu navržených portrétů!) Ukázka ideální fotografie:

svatební účesy

Ceník a způsoby plateb

Kolekce 15 účesů: 160,-Kč
Kolekce 20 účesů: 200,-Kč
Kolekce 30 účesů: 270,-Kč
Kolekce 40 účesů: 320,-Kč
Kolekce 60 účesů: 390,-Kč
Platba se provádí převodem odpovídající částky na náš bankovní účet. Po vytvoření objednávky Vám bude vystaven specifický variabilní symbol a číslo bankovního účtu, kam částku převést.

Omlouváme se, ale přijmání objednávek bylo zastaveno.